UKS PWiK Huragan Wołomin – MKK Basket 25 Bydgoszcz 76:57

Pierwsze w tym sezonie spotkanie na własnym parkiecie zakończyło się dziewiętnastopunktowym zwycięstwem, choć w ostatnich minutach pierwszej kwarty wydawało się, że wszystko może się zdarzyć… Bydgoszczanki wyrównały do stanu 13:13 i przez chwilę prowadziły nawet dwoma punktami, ale jedenaście zdobytych przez nasz zespół punktów przy zerowym dorobku rywalek doprowadziło do stanu 24:15 z końcem pierwszej kwarty.

W drugiej kwarcie zawodniczki Basketu 25 odrobiły nieco stratę – zakończyła się wynikiem 16:19, Huragan miał więc wciąż przewagę sześciu punktów (40:34), ale po przerwie dystans zaczął systematycznie rosnąć. Największy wkład w dorobek punktowy miała Natalia Panufnik (25 punktów, eval 17), ale najwyższy eval w spotkaniu osiągnęła Weronika Nowakowska – 25, na co złożyło się między innymi 19 zdobytych punktów (trzy „trójki), 100% skuteczności w osobistych, 5 zbiórek i aż 9 przechwytów. Pełne statystyki spotkania.