Wszystkie spotkania

Październik 2022

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
1 października
  • 15:00 – 18:00 UKS Huragan Wołomin - UKS Trójka Żyrardów
    UKS Huragan Wołomin - UKS Trójka Żyrardów
    15:00 – 18:00

    2LK: Grupa B: 1 kolejka: 2
    UKS Huragan Wołomin – UKS Trójka Żyrardów
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

2 października
  • 10:00 – 13:00 UKS Huragan Wołomin - MUKS Piaseczno
    UKS Huragan Wołomin - MUKS Piaseczno
    10:00 – 13:00

    U17K: 1 kolejka: 2
    UKS Huragan Wołomin – MUKS Piaseczno
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

  • 18:00 – 21:00 MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. - UKS PWiK Huragan Wołomin
    MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. - UKS PWiK Huragan Wołomin
    18:00 – 21:00

    1LK: Grupa A: 1 kolejka: A01
    MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. – UKS PWiK Huragan Wołomin
    Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, ul. Skłodowskiej-Curie 24, 08-300 Sokołów Podlaski

3 października
4 października
5 października
6 października
7 października
8 października
  • 11:00 – 14:00 UKS Dwójka Nidzica - UKS Huragan Wołomin
    UKS Dwójka Nidzica - UKS Huragan Wołomin
    11:00 – 14:00

    2LK: Grupa B: 2 kolejka: 6
    UKS Dwójka Nidzica – UKS Huragan Wołomin
    Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Polna 8, 13-100 NIdzica

  • 12:00 – 15:00 UKS Huragan Wołomin - UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa
    UKS Huragan Wołomin - UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa
    12:00 – 15:00

    U15K: 1 kolejka: 2
    UKS Huragan Wołomin – UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

  • 18:00 – 21:00 UKS PWiK Huragan Wołomin - MKK Basket 25 Bydgoszcz
    UKS PWiK Huragan Wołomin - MKK Basket 25 Bydgoszcz
    18:00 – 21:00

    1LK: Grupa A: 2 kolejka: A08
    UKS PWiK Huragan Wołomin – MKK Basket 25 Bydgoszcz
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

9 października
  • 10:00 – 13:00 UKS La Basket Warszawa - UKS Huragan Wołomin
    UKS La Basket Warszawa - UKS Huragan Wołomin
    10:00 – 13:00

    U17K: 2 kolejka: 5
    UKS La Basket Warszawa – UKS Huragan Wołomin
    Zespół Szkół 128, ul. Turmoncka 2, 03-254 Warszawa

10 października
11 października
12 października
13 października
14 października
  • 17:00 – 20:00 UKS 4 Łomża - UKS Huragan Wołomin
    UKS 4 Łomża - UKS Huragan Wołomin
    17:00 – 20:00

    U15K: 2 kolejka: 10
    UKS 4 Łomża – UKS Huragan Wołomin
    ZSTiO Nr 4, ul. Zielona 21, 18-400 Łomża

15 października
  • 00:00 – 03:00 GTK Gdynia - UKS PWiK Huragan Wołomin
    GTK Gdynia - UKS PWiK Huragan Wołomin
    00:00 – 03:00

    1LK: Grupa A: 3 kolejka: A15
    GTK Gdynia – UKS PWiK Huragan Wołomin
    Gdyńskie Centrum Sportu, Olimpijska 5/9, 81-538 Gdynia

16 października
  • 10:00 – 13:00 UKS Huragan Wołomin - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski
    UKS Huragan Wołomin - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski
    10:00 – 13:00

    U17K: 3 kolejka: 7
    UKS Huragan Wołomin – MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

17 października
18 października
  • 18:30 – 21:30 UKS Huragan Wołomin - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
    UKS Huragan Wołomin - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
    18:30 – 21:30

    2LK: Grupa B: 3 kolejka: 7
    UKS Huragan Wołomin – UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

19 października
20 października
21 października
22 października
  • 12:00 – 15:00 UKS Huragan Wołomin - UKS Basket Siedlce
    UKS Huragan Wołomin - UKS Basket Siedlce
    12:00 – 15:00

    U15K: 3 kolejka: 11
    UKS Huragan Wołomin – UKS Basket Siedlce
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

  • 18:00 – 21:00 UKS PWiK Huragan Wołomin - Bogdanka AZS UMCS II Lublin
    UKS PWiK Huragan Wołomin - Bogdanka AZS UMCS II Lublin
    18:00 – 21:00

    1LK: Grupa A: 4 kolejka: A22
    UKS PWiK Huragan Wołomin – Bogdanka AZS UMCS II Lublin
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

23 października
  • 10:00 – 13:00 AZS UW-MBA Warszawa - UKS Huragan Wołomin
    AZS UW-MBA Warszawa - UKS Huragan Wołomin
    10:00 – 13:00

    U17K: 4 kolejka: 12
    AZS UW-MBA Warszawa – UKS Huragan Wołomin
    Wydział Zarządzania UW, ul. Szturmowa 3, 02-678 Warszawa

24 października
25 października
  • 18:30 – 21:30 UKS Huragan Wołomin - MUKS Piaseczno
    UKS Huragan Wołomin - MUKS Piaseczno
    18:30 – 21:30

    2LK: Grupa B: 4 kolejka: 12
    UKS Huragan Wołomin – MUKS Piaseczno
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

26 października
27 października
28 października
29 października
  • 00:00 – 03:00 pauzuje - UKS PWiK Huragan Wołomin
    pauzuje - UKS PWiK Huragan Wołomin
    00:00 – 03:00

    1LK: Grupa A: 5 kolejka: A29
    pauzuje – UKS PWiK Huragan Wołomin

  • 12:00 – 15:00 UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Huragan Wołomin
    UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Huragan Wołomin
    12:00 – 15:00

    2LK: Grupa B: 5 kolejka: 14
    UKS 4 Ursus Warszawa – UKS Huragan Wołomin
    Hala sportowa SP 382, ul. Konińska 2, 02-495 Warszawa

  • 12:00 – 15:00 UKS Huragan Wołomin - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka
    UKS Huragan Wołomin - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka
    12:00 – 15:00

    U15K: 4 kolejka: 20
    UKS Huragan Wołomin – Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

30 października
31 października

Listopad 2022

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
1 listopada
2 listopada
3 listopada
4 listopada
  • 18:00 – 21:00 UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Huragan Wołomin
    UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Huragan Wołomin
    18:00 – 21:00

    U15K: 5 kolejka: 22
    UKS 4 Ursus Warszawa – UKS Huragan Wołomin
    Hala sportowa SP 382, ul. Konińska 2, 02-495 Warszawa

5 listopada
  • 15:00 – 18:00 UKS Trójka Żyrardów - UKS Huragan Wołomin
    UKS Trójka Żyrardów - UKS Huragan Wołomin
    15:00 – 18:00

    2LK: Grupa B: 6 kolejka: 17
    UKS Trójka Żyrardów – UKS Huragan Wołomin
    AQUA, ul. Pileckiego 25/27, 96-300 Żyrardów

  • 18:00 – 21:00 UKS PWiK Huragan Wołomin - KKS Agapit Olsztyn
    UKS PWiK Huragan Wołomin - KKS Agapit Olsztyn
    18:00 – 21:00

    1LK: Grupa A: 6 kolejka: A36
    UKS PWiK Huragan Wołomin – KKS Agapit Olsztyn
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

6 listopada
7 listopada
8 listopada
9 listopada
  • 00:00 – 03:00 AZS Uniwersytet Gdański - UKS PWiK Huragan Wołomin
    AZS Uniwersytet Gdański - UKS PWiK Huragan Wołomin
    00:00 – 03:00

    1LK: Grupa A: 7 kolejka: A43
    AZS Uniwersytet Gdański – UKS PWiK Huragan Wołomin
    Miejska Hala Sportowa, Kołobrzeska 61, 80-001 Gdańsk

10 listopada
11 listopada
12 listopada
  • 18:00 – 21:00 UKS PWiK Huragan Wołomin - AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk
    UKS PWiK Huragan Wołomin - AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk
    18:00 – 21:00

    1LK: Grupa A: 8 kolejka: A50
    UKS PWiK Huragan Wołomin – AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

13 listopada
14 listopada
15 listopada
16 listopada
17 listopada
18 listopada
19 listopada
  • 00:00 – 03:00 AZS Uniwersytet Warszawski - UKS PWiK Huragan Wołomin
    AZS Uniwersytet Warszawski - UKS PWiK Huragan Wołomin
    00:00 – 03:00

    1LK: Grupa A: 9 kolejka: A57
    AZS Uniwersytet Warszawski – UKS PWiK Huragan Wołomin
    Wydział Zarządzania UW, ul. Szturmowa 3, 02-678 Warszawa

  • 12:00 – 15:00 UKS Huragan Wołomin - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski
    UKS Huragan Wołomin - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski
    12:00 – 15:00

    U15K: 6 kolejka: 29
    UKS Huragan Wołomin – MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

20 listopada
  • 10:00 – 13:00 UKS Huragan Wołomin - Grodziski Klub Koszykarski
    UKS Huragan Wołomin - Grodziski Klub Koszykarski
    10:00 – 13:00

    U17K: 6 kolejka: 18
    UKS Huragan Wołomin – Grodziski Klub Koszykarski
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

21 listopada
22 listopada
  • 18:30 – 21:30 UKS Huragan Wołomin - UKS Dwójka Nidzica
    UKS Huragan Wołomin - UKS Dwójka Nidzica
    18:30 – 21:30

    2LK: Grupa B: 7 kolejka: 21
    UKS Huragan Wołomin – UKS Dwójka Nidzica
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

23 listopada
24 listopada
25 listopada
26 listopada
  • 10:30 – 13:30 UKS Trójka Żyrardów - UKS Huragan Wołomin
    UKS Trójka Żyrardów - UKS Huragan Wołomin
    10:30 – 13:30

    U15K: 7 kolejka: 33
    UKS Trójka Żyrardów – UKS Huragan Wołomin
    AQUA, ul. Pileckiego 25/27, 96-300 Żyrardów

  • 18:00 – 21:00 UKS PWiK Huragan Wołomin - SMS PZKosz Łomianki
    UKS PWiK Huragan Wołomin - SMS PZKosz Łomianki
    18:00 – 21:00

    1LK: Grupa A: 10 kolejka: A64
    UKS PWiK Huragan Wołomin – SMS PZKosz Łomianki
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

27 listopada
  • 10:30 – 13:30 UKS Trójka Żyrardów - UKS Huragan Wołomin
    UKS Trójka Żyrardów - UKS Huragan Wołomin
    10:30 – 13:30

    U17K: 7 kolejka: 19
    UKS Trójka Żyrardów – UKS Huragan Wołomin
    AQUA, ul. Pileckiego 25/27, 96-300 Żyrardów

  • 13:00 – 16:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - UKS Huragan Wołomin
    UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - UKS Huragan Wołomin
    13:00 – 16:00

    2LK: Grupa B: 8 kolejka: 22
    UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki – UKS Huragan Wołomin
    Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5, 95-070 Aleksandrów Łódzki

28 listopada
29 listopada
30 listopada

Grudzień 2022

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
1 grudnia
2 grudnia
3 grudnia
  • 12:00 – 15:00 UKS Huragan Wołomin - MUKS Piaseczno
    UKS Huragan Wołomin - MUKS Piaseczno
    12:00 – 15:00

    U15K: 8 kolejka: 38
    UKS Huragan Wołomin – MUKS Piaseczno
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

  • 15:00 – 18:00 MUKS Piaseczno - UKS Huragan Wołomin
    MUKS Piaseczno - UKS Huragan Wołomin
    15:00 – 18:00

    2LK: Grupa B: 9 kolejka: 27
    MUKS Piaseczno – UKS Huragan Wołomin
    SP 5, ul. Szkolna 14, 05-500 Piaseczno

4 grudnia
  • 15:00 – 18:00 MUKS Piaseczno - UKS Huragan Wołomin
    MUKS Piaseczno - UKS Huragan Wołomin
    15:00 – 18:00

    U17K: 8 kolejka: 23
    MUKS Piaseczno – UKS Huragan Wołomin
    ZSP Józefosław, ul. Kameralna 11, 05-509 Piaseczno

  • 17:00 – 20:00 Grot F&F Automatyka Pabianice - UKS PWiK Huragan Wołomin
    Grot F&F Automatyka Pabianice - UKS PWiK Huragan Wołomin
    17:00 – 20:00

    1LK: Grupa A: 11 kolejka: A71
    Grot F&F Automatyka Pabianice – UKS PWiK Huragan Wołomin
    Hala Powiatowa, ul. św.Jana 30/36, 95-200 Pabianice

5 grudnia
6 grudnia
7 grudnia
  • 18:15 – 21:15 Grodziski Klub Koszykarski - UKS Huragan Wołomin
    Grodziski Klub Koszykarski - UKS Huragan Wołomin
    18:15 – 21:15

    U15K: 9 kolejka: 44
    Grodziski Klub Koszykarski – UKS Huragan Wołomin
    Grodziska Hala Sportowa, ul.Westfala 3A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

8 grudnia
9 grudnia
10 grudnia
  • 18:00 – 21:00 UKS PWiK Huragan Wołomin - ŁKS KK Łódź
    UKS PWiK Huragan Wołomin - ŁKS KK Łódź
    18:00 – 21:00

    1LK: Grupa A: 12 kolejka: A78
    UKS PWiK Huragan Wołomin – ŁKS KK Łódź
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

11 grudnia
  • 10:00 – 13:00 UKS Huragan Wołomin - UKS La Basket Warszawa
    UKS Huragan Wołomin - UKS La Basket Warszawa
    10:00 – 13:00

    U17K: 9 kolejka: 26
    UKS Huragan Wołomin – UKS La Basket Warszawa
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

12 grudnia
13 grudnia
  • 18:30 – 21:30 UKS Huragan Wołomin - UKS 4 Ursus Warszawa
    UKS Huragan Wołomin - UKS 4 Ursus Warszawa
    18:30 – 21:30

    2LK: Grupa B: 10 kolejka: 29
    UKS Huragan Wołomin – UKS 4 Ursus Warszawa
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

14 grudnia
15 grudnia
16 grudnia
17 grudnia
  • 00:00 – 03:00 UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa - UKS Huragan Wołomin
    UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa - UKS Huragan Wołomin
    00:00 – 03:00

    U15K: 10 kolejka: 47
    UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa – UKS Huragan Wołomin
    Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Stanisława Staszica 2, 05-092 Łomianki

  • 17:00 – 20:00 Mon-Pol Płock - UKS PWiK Huragan Wołomin
    Mon-Pol Płock - UKS PWiK Huragan Wołomin
    17:00 – 20:00

    1LK: Grupa A: 13 kolejka: A85
    Mon-Pol Płock – UKS PWiK Huragan Wołomin
    ZS nr 1, ul. Piaska 5, 09-400 Płock

18 grudnia
19 grudnia
20 grudnia
21 grudnia
22 grudnia
23 grudnia
24 grudnia
25 grudnia
26 grudnia
27 grudnia
28 grudnia
29 grudnia
30 grudnia
31 grudnia

Styczeń 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
1 stycznia
2 stycznia
3 stycznia
4 stycznia
  • 18:00 – 21:00 UKS PWiK Huragan Wołomin - MPKK Sokołów SA Sokołów Podl.
    UKS PWiK Huragan Wołomin - MPKK Sokołów SA Sokołów Podl.
    18:00 – 21:00

    1LK: Grupa A: 14 kolejka: A92
    UKS PWiK Huragan Wołomin – MPKK Sokołów SA Sokołów Podl.
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

5 stycznia
6 stycznia
7 stycznia
  • 00:00 – 03:00 MKK Basket 25 Bydgoszcz - UKS PWiK Huragan Wołomin
    MKK Basket 25 Bydgoszcz - UKS PWiK Huragan Wołomin
    00:00 – 03:00

    1LK: Grupa A: 15 kolejka: A99
    MKK Basket 25 Bydgoszcz – UKS PWiK Huragan Wołomin

  • 12:00 – 15:00 UKS Huragan Wołomin - UKS 4 Łomża
    UKS Huragan Wołomin - UKS 4 Łomża
    12:00 – 15:00

    U15K: 11 kolejka: 55
    UKS Huragan Wołomin – UKS 4 Łomża
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

8 stycznia
  • 12:00 – 15:00 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - UKS Huragan Wołomin
    MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - UKS Huragan Wołomin
    12:00 – 15:00

    U17K: 10 kolejka: 28
    MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski – UKS Huragan Wołomin
    Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Repkowska 3, 08-300 Sokołów Podlaski

9 stycznia
10 stycznia
11 stycznia
12 stycznia
13 stycznia
14 stycznia
  • 13:00 – 16:00 UKS Basket Siedlce - UKS Huragan Wołomin
    UKS Basket Siedlce - UKS Huragan Wołomin
    13:00 – 16:00

    U15K: 12 kolejka: 56
    UKS Basket Siedlce – UKS Huragan Wołomin
    Hala I LO im. B. Prusa, Floriańska 10, 08-110 Siedlce

  • 18:00 – 21:00 UKS PWiK Huragan Wołomin - GTK Gdynia
    UKS PWiK Huragan Wołomin - GTK Gdynia
    18:00 – 21:00

    1LK: Grupa A: 16 kolejka: A106
    UKS PWiK Huragan Wołomin – GTK Gdynia
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

15 stycznia
16 stycznia
17 stycznia
18 stycznia
19 stycznia
20 stycznia
21 stycznia
  • 00:00 – 03:00 Bogdanka AZS UMCS II Lublin - UKS PWiK Huragan Wołomin
    Bogdanka AZS UMCS II Lublin - UKS PWiK Huragan Wołomin
    00:00 – 03:00

    1LK: Grupa A: 17 kolejka: A113
    Bogdanka AZS UMCS II Lublin – UKS PWiK Huragan Wołomin
    Hala im. Zdzisława Niedzieli, Al.Zygmuntowskie 4, 20-101 Lublin

22 stycznia
  • 10:00 – 13:00 UKS Huragan Wołomin - AZS UW-MBA Warszawa
    UKS Huragan Wołomin - AZS UW-MBA Warszawa
    10:00 – 13:00

    U17K: 11 kolejka: 33
    UKS Huragan Wołomin – AZS UW-MBA Warszawa
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

  • 11:00 – 14:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS Huragan Wołomin
    Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS Huragan Wołomin
    11:00 – 14:00

    U15K: 13 kolejka: 65
    Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka – UKS Huragan Wołomin
    Hala III LO. im. Unii Europejskiej w Ostrołęce, ul. Ks. Franciszka Blachnickiego 5, 07-410 Ostrołęka

23 stycznia
24 stycznia
25 stycznia
26 stycznia
27 stycznia
28 stycznia
  • 12:00 – 15:00 UKS Huragan Wołomin - UKS 4 Ursus Warszawa
    UKS Huragan Wołomin - UKS 4 Ursus Warszawa
    12:00 – 15:00

    U15K: 14 kolejka: 67
    UKS Huragan Wołomin – UKS 4 Ursus Warszawa
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

29 stycznia
30 stycznia
31 stycznia

Luty 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
1 lutego
2 lutego
3 lutego
4 lutego
  • 00:00 – 03:00 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - UKS Huragan Wołomin
    MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - UKS Huragan Wołomin
    00:00 – 03:00

    U15K: 15 kolejka: 74
    MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski – UKS Huragan Wołomin

  • 18:00 – 21:00 UKS PWiK Huragan Wołomin - pauzuje
    UKS PWiK Huragan Wołomin - pauzuje
    18:00 – 21:00

    1LK: Grupa A: 18 kolejka: A120
    UKS PWiK Huragan Wołomin – pauzuje
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

5 lutego
  • 00:00 – 03:00 Grodziski Klub Koszykarski - UKS Huragan Wołomin
    Grodziski Klub Koszykarski - UKS Huragan Wołomin
    00:00 – 03:00

    U17K: 13 kolejka: 39
    Grodziski Klub Koszykarski – UKS Huragan Wołomin

6 lutego
7 lutego
8 lutego
9 lutego
10 lutego
11 lutego
  • 00:00 – 03:00 KKS Agapit Olsztyn - UKS PWiK Huragan Wołomin
    KKS Agapit Olsztyn - UKS PWiK Huragan Wołomin
    00:00 – 03:00

    1LK: Grupa A: 19 kolejka: A127
    KKS Agapit Olsztyn – UKS PWiK Huragan Wołomin

  • 12:00 – 15:00 UKS Huragan Wołomin - UKS Trójka Żyrardów
    UKS Huragan Wołomin - UKS Trójka Żyrardów
    12:00 – 15:00

    U15K: 16 kolejka: 78
    UKS Huragan Wołomin – UKS Trójka Żyrardów
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

12 lutego
  • 10:00 – 13:00 UKS Huragan Wołomin - UKS Trójka Żyrardów
    UKS Huragan Wołomin - UKS Trójka Żyrardów
    10:00 – 13:00

    U17K: 14 kolejka: 40
    UKS Huragan Wołomin – UKS Trójka Żyrardów
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

13 lutego
14 lutego
15 lutego
16 lutego
17 lutego
18 lutego
  • 18:00 – 21:00 UKS PWiK Huragan Wołomin - AZS Uniwersytet Gdański
    UKS PWiK Huragan Wołomin - AZS Uniwersytet Gdański
    18:00 – 21:00

    1LK: Grupa A: 20 kolejka: A134
    UKS PWiK Huragan Wołomin – AZS Uniwersytet Gdański
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

19 lutego
20 lutego
21 lutego
22 lutego
  • 19:15 – 22:15 AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk - UKS PWiK Huragan Wołomin
    AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk - UKS PWiK Huragan Wołomin
    19:15 – 22:15

    1LK: Grupa A: 21 kolejka: A141
    AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk – UKS PWiK Huragan Wołomin
    Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, al. Zwycięstwa 12, 80-219 Gdańsk

23 lutego
24 lutego
25 lutego
  • 18:00 – 21:00 UKS PWiK Huragan Wołomin - AZS Uniwersytet Warszawski
    UKS PWiK Huragan Wołomin - AZS Uniwersytet Warszawski
    18:00 – 21:00

    1LK: Grupa A: 22 kolejka: A148
    UKS PWiK Huragan Wołomin – AZS Uniwersytet Warszawski
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

26 lutego
27 lutego
28 lutego

Marzec 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
1 marca
2 marca
3 marca
4 marca
  • 13:00 – 16:00 SMS PZKosz Łomianki - UKS PWiK Huragan Wołomin
    SMS PZKosz Łomianki - UKS PWiK Huragan Wołomin
    13:00 – 16:00

    1LK: Grupa A: 23 kolejka: A155
    SMS PZKosz Łomianki – UKS PWiK Huragan Wołomin
    Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Stanisława Staszica 2, 05-092 Łomianki

  • 15:00 – 18:00 MUKS Piaseczno - UKS Huragan Wołomin
    MUKS Piaseczno - UKS Huragan Wołomin
    15:00 – 18:00

    U15K: 17 kolejka: 83
    MUKS Piaseczno – UKS Huragan Wołomin
    ZSP Józefosław, ul. Kameralna 11, 05-509 Piaseczno

5 marca
6 marca
7 marca
8 marca
9 marca
10 marca
11 marca
  • 12:00 – 15:00 UKS Huragan Wołomin - Grodziski Klub Koszykarski
    UKS Huragan Wołomin - Grodziski Klub Koszykarski
    12:00 – 15:00

    U15K: 18 kolejka: 89
    UKS Huragan Wołomin – Grodziski Klub Koszykarski
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

  • 18:00 – 21:00 UKS PWiK Huragan Wołomin - Grot F&F Automatyka Pabianice
    UKS PWiK Huragan Wołomin - Grot F&F Automatyka Pabianice
    18:00 – 21:00

    1LK: Grupa A: 24 kolejka: A162
    UKS PWiK Huragan Wołomin – Grot F&F Automatyka Pabianice
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

12 marca
13 marca
14 marca
15 marca
16 marca
17 marca
18 marca
  • 00:00 – 03:00 ŁKS KK Łódź - UKS PWiK Huragan Wołomin
    ŁKS KK Łódź - UKS PWiK Huragan Wołomin
    00:00 – 03:00

    1LK: Grupa A: 25 kolejka: A169
    ŁKS KK Łódź – UKS PWiK Huragan Wołomin
    Akademickie Centrum Sportowo-Dydaktyczne Politechniki Łódzkiej ZATOKA SPORTU, Al. Politechniki 10, 93-590 Łódź

19 marca
20 marca
21 marca
22 marca
23 marca
24 marca
25 marca
26 marca
  • 18:00 – 21:00 UKS PWiK Huragan Wołomin - Mon-Pol Płock
    UKS PWiK Huragan Wołomin - Mon-Pol Płock
    18:00 – 21:00

    1LK: Grupa A: 26 kolejka: A176
    UKS PWiK Huragan Wołomin – Mon-Pol Płock
    OSiR Huragan, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin

27 marca
28 marca
29 marca
30 marca
31 marca

Kwiecień 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
1 kwietnia
2 kwietnia
3 kwietnia
4 kwietnia
5 kwietnia
6 kwietnia
7 kwietnia
8 kwietnia
9 kwietnia
10 kwietnia
11 kwietnia
12 kwietnia
13 kwietnia
14 kwietnia
15 kwietnia
16 kwietnia
17 kwietnia
18 kwietnia
19 kwietnia
20 kwietnia
21 kwietnia
22 kwietnia
23 kwietnia
24 kwietnia
25 kwietnia
26 kwietnia
27 kwietnia
28 kwietnia
29 kwietnia
30 kwietnia

Brak zdarzeń.

Maj 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
1 maja
2 maja
3 maja
4 maja
5 maja
6 maja
7 maja
8 maja
9 maja
10 maja
11 maja
12 maja
13 maja
14 maja
15 maja
16 maja
17 maja
18 maja
19 maja
20 maja
21 maja
22 maja
23 maja
24 maja
25 maja
26 maja
27 maja
28 maja
29 maja
30 maja
31 maja

Brak zdarzeń.

Czerwiec 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
1 czerwca
2 czerwca
3 czerwca
4 czerwca
5 czerwca
6 czerwca
7 czerwca
8 czerwca
9 czerwca
10 czerwca
11 czerwca
12 czerwca
13 czerwca
14 czerwca
15 czerwca
16 czerwca
17 czerwca
18 czerwca
19 czerwca
20 czerwca
21 czerwca
22 czerwca
23 czerwca
24 czerwca
25 czerwca
26 czerwca
27 czerwca
28 czerwca
29 czerwca
30 czerwca

Brak zdarzeń.

Lipiec 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
1 lipca
2 lipca
3 lipca
4 lipca
5 lipca
6 lipca
7 lipca
8 lipca
9 lipca
10 lipca
11 lipca
12 lipca
13 lipca
14 lipca
15 lipca
16 lipca
17 lipca
18 lipca
19 lipca
20 lipca
21 lipca
22 lipca
23 lipca
24 lipca
25 lipca
26 lipca
27 lipca
28 lipca
29 lipca
30 lipca
31 lipca

Brak zdarzeń.

Sierpień 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
1 sierpnia
2 sierpnia
3 sierpnia
4 sierpnia
5 sierpnia
6 sierpnia
7 sierpnia
8 sierpnia
9 sierpnia
10 sierpnia
11 sierpnia
12 sierpnia
13 sierpnia
14 sierpnia
15 sierpnia
16 sierpnia
17 sierpnia
18 sierpnia
19 sierpnia
20 sierpnia
21 sierpnia
22 sierpnia
23 sierpnia
24 sierpnia
25 sierpnia
26 sierpnia
27 sierpnia
28 sierpnia
29 sierpnia
30 sierpnia
31 sierpnia

Brak zdarzeń.

Wrzesień 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
1 września
2 września
3 września
4 września
5 września
6 września
7 września
8 września
9 września
10 września
11 września
12 września
13 września
14 września
15 września
16 września
17 września
18 września
19 września
20 września
21 września
22 września
23 września
24 września
25 września
26 września
27 września
28 września
29 września
30 września

Brak zdarzeń.